Aktuality

Průmyslové plastické mazivo pro vysoké tlaky MOGUL LVT 1 EP

Datum: 11. 6. 2018

Plastické mazivo MOGUL LVT 1 EP je vyrobené z ropných základových olejů vysoké kvality, zpevněných lithným mýdlem. Výhodou je, že mazivo je zušlechtěno přísadami proti oxidaci a proti rezivění. Má krátkovláknitou strukturu, je měkké konzistence žlutohnědé barvy.

Motorový olej pro osobní automobily TRYSK SPEED 10W-40

Datum: 6. 5. 2018

Moderní polosyntetický olej TRYSK SPEED 10W-40 je určený do moderních přeplňovaných i nepřeplňovaných benzínových a naftových motorů osobních a dodávkových vozidel. Obsahuje směs vysoce rafinovaného ropného oleje, syntetických složek a vysoce účinných zušlechťujících přísad, jež mu dodávají vlastnosti, které vyžadují dnešní výkonné motory.

Polotekuté mazivo MOGUL EKO OK

Datum: 4. 4. 2018

Polotekuté mazivo MOGUL EKO OK se skládá z kvalitního řepkového oleje, který je zpevněný hlinitým mýdlem. Mazivo je dále obohaceno o speciální přísady, které zvyšují oxidační stabilitu, zamezují korozi a podporují přilnavost.

Multifunkční olej MOGUL MULTI 100

Datum: 5. 3. 2018

Multifunkční olej MOGUL MULTI 100 je vysoce jakostní zušlechtěný olej obsahující speciální přísady zvyšující únosnost mazacího filmu, zlepšující odolnost proti opotřebení, oxidaci, korozi, rezivění a modifikující třecí vlastnosti.

Motorový olej MOGUL DIESEL DTT

Datum: 2. 2. 2018

Jako celoroční motorový olej bychom vám rádi doporučili motorový olej MOGUL DIESEL DTT, který je vyroben z vysoce jakostních ropných základových olejů s nízkou odparností, získaných moderní hydrogenační technologií a zušlechťujících přísad poslední vývojové generace.

Biologicky odbouratelný hydraulický olej MOGUL HEES 3

Datum: 29. 11. 2017

Hydraulický olej MOGUL HEES 3 je biologicky odbouratelný a lze jej doporučit především pro vysoce zatěžované vysokotlaké hydrostatické mechanismy, vybavené hydrogenerátory s vysokými požadavky na protiotěrový účinek oleje (lamelové, axiální a radiální pístové) a na jeho termooxidační stálost.

Převodový olej MOGUL TRANS 90

Datum: 30. 10. 2017

Převodový olej MOGUL TRANS 90 je vhodný k mazání širokého spektra mechanických převodů, jako jsou rozvodovky a převodovky s ručním či jiným řazením, dále k mazání moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů, stavebních strojů, zemědělské a jiné techniky. Je možné jej používat celoročně.

Průmyslové oleje PARAMOL HM

Datum: 31. 5. 2017

Vážení zákazníci, v našem internetovém obchodě pro vás máme připravené průmyslové oleje pro různou oblast využití. Skvělým tipem jsou např. průmyslové oleje PARAMOL HM, což jsou vysoce kvalitní hydraulické oleje kategorie HM. Vyrobeny jsou z hluboce rafinovaných základových olejů, které jsou zušlechtěny účinnými přísadami proti oxidaci, korozi, opotřebení, pěnění a dále přísadami ke zlepšení nízkoteplotních vlastností.

Služby, které pro Vás rádi provedeme

Datum: 27. 4. 2017

Služby, které pro Vás rádi provedeme:

  • Doprava zdarma
  • Bezplatná likvidace obalů
  • Bezplatná likvidace upotřebených olejů
  • Bezplatná tribotechnická a poradenská služba
  • Bezplatné rozbory vzorků našich olejů s doporučením dalších postupů
  • Diagnostika emulzních lázní


Multifunkční olej MOGUL MULTI 68

Datum: 30. 3. 2017

Výrobky skupiny MOGUL MULTI jsou vysoce jakostní ropné multifunkční oleje. Jsou zušlechtěny komplexní přísadou zvyšující únosnost mazacího filmu, zlepšující odolnost proti opotřebení, oxidaci, korozi, rezivění a modifikující třecí vlastnosti.

123