Aktuality

Motorový olej TRYSK SPEED 10W-40

Datum: 5. 12. 2018

Moderní polosyntetický olej TRYSK SPEED 10W-40 obsahuje směs vysoce rafinovaného ropného oleje, syntetické složky a vysoce účinné zušlechťující přísady. Díky všem těmto složkám disponuje vlastnostmi, které vyžadují dnešní výkonné motory.

Olej pro mechanické převody s vysokými tlaky MOGUL TRANS 90

Datum: 10. 9. 2018

Převodový olej MOGUL TRANS 90 obsahuje vysoce jakostní hydrogenačně rafinované ropné oleje a zušlechťující přísady, díky čemuž má výborné vysokotlaké vlastnosti.

Průmyslové plastické mazivo MOGUL LV 2-3

Datum: 28. 8. 2018

Plastické mazivo MOGUL LV 2-3 obsahuje ropné základové oleje vysoké kvality, které jsou zpevněné lithným mýdlem. Mazivo také obsahuje přísady proti oxidaci a proti rezivění. Má krátkovláknitou strukturu a je poloměkké až střední konzistence.

Motorový olej MOGUL ALFA

Datum: 30. 7. 2018

Motorový olej MOGUL ALFA je skvělou volbou pro vysokootáčkové motory malé zahradní a zemědělské techniky. Jedná se o jednostupňový motorový olej nejvyšší výkonnosti, které je vyrobený z vysoce jakostních ropných základových olejů s nízkou odparností, získaných moderní hydrogenační technologií a zušlechťujících přísad nejvyšší kvality.

Průmyslové plastické mazivo pro vysoké tlaky MOGUL LVT 1 EP

Datum: 11. 6. 2018

Plastické mazivo MOGUL LVT 1 EP je vyrobené z ropných základových olejů vysoké kvality, zpevněných lithným mýdlem. Výhodou je, že mazivo je zušlechtěno přísadami proti oxidaci a proti rezivění. Má krátkovláknitou strukturu, je měkké konzistence žlutohnědé barvy.

Motorový olej pro osobní automobily TRYSK SPEED 10W-40

Datum: 6. 5. 2018

Moderní polosyntetický olej TRYSK SPEED 10W-40 je určený do moderních přeplňovaných i nepřeplňovaných benzínových a naftových motorů osobních a dodávkových vozidel. Obsahuje směs vysoce rafinovaného ropného oleje, syntetických složek a vysoce účinných zušlechťujících přísad, jež mu dodávají vlastnosti, které vyžadují dnešní výkonné motory.

Polotekuté mazivo MOGUL EKO OK

Datum: 4. 4. 2018

Polotekuté mazivo MOGUL EKO OK se skládá z kvalitního řepkového oleje, který je zpevněný hlinitým mýdlem. Mazivo je dále obohaceno o speciální přísady, které zvyšují oxidační stabilitu, zamezují korozi a podporují přilnavost.

Multifunkční olej MOGUL MULTI 100

Datum: 5. 3. 2018

Multifunkční olej MOGUL MULTI 100 je vysoce jakostní zušlechtěný olej obsahující speciální přísady zvyšující únosnost mazacího filmu, zlepšující odolnost proti opotřebení, oxidaci, korozi, rezivění a modifikující třecí vlastnosti.

Motorový olej MOGUL DIESEL DTT

Datum: 2. 2. 2018

Jako celoroční motorový olej bychom vám rádi doporučili motorový olej MOGUL DIESEL DTT, který je vyroben z vysoce jakostních ropných základových olejů s nízkou odparností, získaných moderní hydrogenační technologií a zušlechťujících přísad poslední vývojové generace.

Biologicky odbouratelný hydraulický olej MOGUL HEES 3

Datum: 29. 11. 2017

Hydraulický olej MOGUL HEES 3 je biologicky odbouratelný a lze jej doporučit především pro vysoce zatěžované vysokotlaké hydrostatické mechanismy, vybavené hydrogenerátory s vysokými požadavky na protiotěrový účinek oleje (lamelové, axiální a radiální pístové) a na jeho termooxidační stálost.
123