Prvotřídní autokosmetika Arexons se dokonale postará o vaše auto. Inovativní produkty Arexons vycházejí z neustálého výzkumu a vývoje, stejně jako z aktuálních potřeb zákazníků. Takto můžete svůj automobil snadno udržovat pomocí inovativní a bezpečné autokosmetiky. Díky mimořádné kvalitě produktů používal autokosmetiku Arexons také tým Ferrari při závodu Formule 1. 
Autokosmetika Arexons nabízí profesionální produkty, jako je letní a zimní autokosmetika, prostředky na okna, vůně do auta, vosky a leštidla, přípravky na pneumatiky a kola, aditiva, směsi do ostřikovačů, čističe interiéru a exteriéru auta, čističe motorů a další. 
 
Italská společnost Arexons existuje na trhu téměř 100 let a je významným průkopníkem nejen ve světě péče o osobní či nákladní automobily, ale také vyrábí produkty pro motocykly, lodě, průmysl i domácí kutily. Svým zákazníkům nabízí velmi vysoké standardy kvality a řadí se tak k vrcholu spotřebitelských preferencí po celém světě. 
Rychlé info Akce Novinka Doporučujeme
Obrázek (4014)

Arexons sada na údržbu kola

Skladem
549 Kč
453,72 Kč bez DPH
S produkty Arexons udržíte svůj bicykl v optimálním stavu, předcházíte předčasnému opotřebení a zajistíte plynulou a efektivní jízdu.