Maziva Fuchs se vyznačují vysokým stupněm inovace a efektivity. Cílem společnosti Fuchs je totiž neustále vyvíjet potenciál svých maziv tak, aby prodlužovaly životnost motoru a přispívaly k nižší spotřebě. Značka Fuchs je zároveň zaměřená na podporu udržitelnosti, ochranu životního prostředí a zdrojů. Německá společnost Fuchs je globální skupina, která existuje již od roku 1931. Od té doby se neustále rozvíjela a v současnosti je vedoucím nezávislým dodavatelem maziv působícím po celém světě.   Na českém trhu byla maziva Fuchs poprvé uvedena v roce 1991 a od té doby se těší veliké obliby u českých zákazníků. 
 
Sortiment značky Fuchs zahrnuje automobilová maziva, průmyslová maziva, plastická maziva, maziva pro zpracování kovů a maziva pro speciální využití.
Produkty Fuchs jsou opatřeny například technologií XTL® pro motorové oleje nové generace, která zásadně přispívá ke snižování spotřeby paliva i oleje a současně překvapuje lepším chováním při studeném startu. V roce 2014 vytvořila společnost Fuchs např. revoluční technologii CPX®, která významně prodlužuje dobu ochrany před korozí. 
Žádná položka