Zajistěte pro své vozidlo to nejlepší se značkou TOTAL. Přední světový výrobce TOTAL má své významné místo na ropném a plynárenském trhu. Svým zákazníkům nabízí špičkové mazací oleje, plastická maziva, provozní a chladicí nemrznoucí kapaliny a další skvělé produkty pro automobilový a motocyklový průmysl. Produkty TOTAL tak najdou své uplatnění v dopravě, zemědělství, letectví, stavebnictví, rekreační a námořní dopravě apod.

Motorové oleje TOTAL chrání proti opotřebení

Řada motorových olejů TOTAL QUARTZ je vybavena nejnovějšími technologiemi, které vznikly na základě 60 let zkušeností. Oleje QUARTZ obsahují specifické hyperaktivní molekuly, které vytvářejí požadovaný účinek. Díky tomu tyto oleje nejen zvyšují čistotu a ochranu motoru, ale také zlepšují účinnost paliva, jehož spotřeba se sníží až o 33 %.

Špičková maziva pro motocykly TOTAL

Značka TOTAL vám nabízí vysoce kvalitní řadu lubrikantů, které dokážou splnit všechny potřeby jednostopých vozidel. Všechny výrobky vyhovují těm nejpřísnějším mezinárodním normám. Řada TOTAL HI- PERF vznikla na základě výzkumu zaměřeného na výkon závodních motorů. Tyto produkty jsou uznány všemi hlavními výrobci motocyklů. Vsaďte na ně i vy!