Fulcron super čistič na trouby a grily

Ahoj všichni,

léto je tady a s ním i sezóna grilování! 🌞🔥 Pokud plánujete rodinnou grilovačku nebo párty s přáteli, pamatujte, že lahodné jídlo začíná čistým grilem.


Čištění auta s Arexons Aqua Zero

Speciální čistič Arexons Aqua Zero vám zajistí dokonalý vzhled vašehoho vozu, a to za jakýkoliv podmínek. Umožní vám totiž vyčistit a vyleštit karoserie automobilů, motocyklů a karavanů bez použití vody.


Motorový olej pro automobily ŠKODA

Hledáte kvalitní motorový olej, který bude vyhovovat vašemu automobilu ŠKODA? V naší nabídce najdete motorový olej Mogul Felicia s klasifikací API SH/CF.


Motorový olej Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete vysoce výkonný motorový olej Elf Evolution Full-Tech FE 5W-30, který je vyrobený moderní syntetickou technologií. Vhodný je především pro motory nejnovějších osobních a lehkých užitkových vozidel vybavených filtrem pevných částic (DPF), které podporují snížení emisních limitů (EURO IV).


Dárek - balíček

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás další sadu dárků.

Akce platí do 31.7.2022

DÁREK vám odešleme AUTOMATICKY S OBJEDNÁVKOU.


Stáj Mercedes odhalila svůj monopost pro sezonu 2021

Německá automobilka představila svůj vůz formule 1, se kterým bude obhajovat titul konstruktérů z předchozí sezony. Nový monopost nese název W12, přímý nástupce W11, který jsme mohli vidět minulou sezonu.


Motorový olej MOGUL MOTO 2T FD pro celoroční použití

Plně syntetický motorový olej MOGUL MOTO 2T FD se vyznačuje velmi vysokou výkonností. Skládá se z vysoce jakostních esterových olejů a pečlivě zvolených
zušlechťujících přísad té nejvyšší jakosti. Tento olej slouží zejména ke zlepšení mazacích vlastností, ochranných schopností proti korozi nebo třeba k modifikaci tvorby karbonových úsad.


Arexons Svitol 6v1

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete vynikající přípravek Arexons Svitol 6v1, který si poradí s několika problémy naráz. Díky tomu, že jeho složení proniká do hloubky, dokáže spolehlivě odstranit usazeniny i rez. Účinně působí v místech, kde je mechanismus zablokovaný.


Moto mazivo na řetězy Petronas

Moto mazivo na řetězy Petronas je odolné vůči loužím a povětrnostním vlivům, má vynikající dispergační sílu, která uvolňuje řetězec od usazenin bláta a písku. Díky vynikající přilnavosti je ideální pro náročné použití v extrémních podmínkách na silnicích, mokrých a prašných cestách. Přípravek nemá vliv na plastové a gumové části.


Arexons Octane Booster Diesel

Podpořte výkon svého motoru a zajistěte důkladné vyčištění celého palivového systému. Novinkou v naší nabídce je Octane Booster Diesel od prvotřídní značky Arexons, který významně zlepšuje výkon nafty.


Speciální dárková akce na produkty značky PETRONAS

Vážení zákazníci, 

využijte této jedinečné šance získat nádherná trička, košile, hrnečky nebo lahve. Tyto dárky pro vás máme připravené, stačí objednat vybraný produkt a dárek vám doručíme automaticky s objednávkou. Vyberete si pouze velikost oblečení :)


Dárkový poukaz na pohonné hmoty ZDARMA

Vážení zákazníci,

využijte právě probíhající AKCE.

Při objednání 4L balení olejů od značky PETRONAS získáte slevový kupón ve výši 200 Kč na odběr pohonných hmot v čerpací síti OMV ZDARMA.

Akce platí do 30. 3. 2020


Motorový olej MOGUL RACING 5W-40 v balení 4L

Syntetický motorový olej MOGUL RACING 5W-40 vás překvapí svojí mimořádnou výkonností. I v případě velmi silných mrazů umožňuje vynikající startovatelnost, což znamená, že jeho použití je celoroční. Zároveň je zárukou snížené spotřeby paliva. 


Usnadněte si čištění kontaktů s AREXONS Svitol

V našem sortimentu nyní nově najdete speciální čistič kontaktů AREXONS Svitol, který spolehlivě obnoví zoxidované kontakty. Zároveň jim poskytuje dlouhodobou ochranu před oxidací a vlhkostí. Odpuzuje také špínu a zamezuje jejímu usazování.


Čistič brzd a kovu AREXONS

Potřebujete odstranit mazivo, olej a nečistoty, které ulpívají na brzdových bubnech, kotoučích a destičkách? Čistič brzd a kovu AREXONS si hravě poradí s čištěním brzdového bubnu, disků a třmenů, bez nutnosti je demontovat. Takto si ušetříte spoustu práce a času.


Motorový olej MOGUL TSF

Polosyntetický motorový olej MOGUL TSF se vyznačuje mimořádnou výkonností. Skládá se z ropných základových olejů získaných moderní hydrogenační technologií. Obsahuje polyisobutylen nahrazující viskózní olej, který byl příčinou vzniku karbonových úsad.


Biologicky rozložitelný hydraulický olej MOGUL HEES 32

Hledáte hydraulický olej, který je šetrný k přírodě? Vyzkoušejte biologicky rozložitelný olej MOGUL HEES 32, který se skládá ze syntetických esterů a hluboce rafinovaných odparafinovaných hydrokrakových destilátů s převažujícím zastoupením syntetického základu.


Motorový olej TRYSK SPEED 10W-40

Moderní polosyntetický olej TRYSK SPEED 10W-40 obsahuje směs vysoce rafinovaného ropného oleje, syntetické složky a vysoce účinné zušlechťující přísady. Díky všem těmto složkám disponuje vlastnostmi, které vyžadují dnešní výkonné motory.