Usnadněte si čištění kontaktů s AREXONS Svitol

V našem sortimentu nyní nově najdete speciální čistič kontaktů AREXONS Svitol, který spolehlivě obnoví zoxidované kontakty. Zároveň jim poskytuje dlouhodobou ochranu před oxidací a vlhkostí. Odpuzuje také špínu a zamezuje jejímu usazování.

Čistič brzd a kovu AREXONS

Potřebujete odstranit mazivo, olej a nečistoty, které ulpívají na brzdových bubnech, kotoučích a destičkách? Čistič brzd a kovu AREXONS si hravě poradí s čištěním brzdového bubnu, disků a třmenů, bez nutnosti je demontovat. Takto si ušetříte spoustu práce a času.

Motorový olej MOGUL TSF

Polosyntetický motorový olej MOGUL TSF se vyznačuje mimořádnou výkonností. Skládá se z ropných základových olejů získaných moderní hydrogenační technologií. Obsahuje polyisobutylen nahrazující viskózní olej, který byl příčinou vzniku karbonových úsad.

Biologicky rozložitelný hydraulický olej MOGUL HEES 32

Hledáte hydraulický olej, který je šetrný k přírodě? Vyzkoušejte biologicky rozložitelný olej MOGUL HEES 32, který se skládá ze syntetických esterů a hluboce rafinovaných odparafinovaných hydrokrakových destilátů s převažujícím zastoupením syntetického základu.

Motorový olej TRYSK SPEED 10W-40

Moderní polosyntetický olej TRYSK SPEED 10W-40 obsahuje směs vysoce rafinovaného ropného oleje, syntetické složky a vysoce účinné zušlechťující přísady. Díky všem těmto složkám disponuje vlastnostmi, které vyžadují dnešní výkonné motory.