Stáj Mercedes odhalila svůj monopost pro sezonu 2021

Německá automobilka představila svůj vůz formule 1, se kterým bude obhajovat titul konstruktérů z předchozí sezony. Nový monopost nese název W12, přímý nástupce W11, který jsme mohli vidět minulou sezonu.


Motorový olej MOGUL MOTO 2T FD pro celoroční použití

Plně syntetický motorový olej MOGUL MOTO 2T FD se vyznačuje velmi vysokou výkonností. Skládá se z vysoce jakostních esterových olejů a pečlivě zvolených
zušlechťujících přísad té nejvyšší jakosti. Tento olej slouží zejména ke zlepšení mazacích vlastností, ochranných schopností proti korozi nebo třeba k modifikaci tvorby karbonových úsad.


Arexons Svitol 6v1

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete vynikající přípravek Arexons Svitol 6v1, který si poradí s několika problémy naráz. Díky tomu, že jeho složení proniká do hloubky, dokáže spolehlivě odstranit usazeniny i rez. Účinně působí v místech, kde je mechanismus zablokovaný.


Moto mazivo na řetězy Petronas

Moto mazivo na řetězy Petronas je odolné vůči loužím a povětrnostním vlivům, má vynikající dispergační sílu, která uvolňuje řetězec od usazenin bláta a písku. Díky vynikající přilnavosti je ideální pro náročné použití v extrémních podmínkách na silnicích, mokrých a prašných cestách. Přípravek nemá vliv na plastové a gumové části.


Arexons Octane Booster Diesel

Podpořte výkon svého motoru a zajistěte důkladné vyčištění celého palivového systému. Novinkou v naší nabídce je Octane Booster Diesel od prvotřídní značky Arexons, který významně zlepšuje výkon nafty.


Speciální dárková akce na produkty značky PETRONAS

Vážení zákazníci, 

využijte této jedinečné šance získat nádherná trička, košile, hrnečky nebo lahve. Tyto dárky pro vás máme připravené, stačí objednat vybraný produkt a dárek vám doručíme automaticky s objednávkou. Vyberete si pouze velikost oblečení :)


Dárkový poukaz na pohonné hmoty ZDARMA

Vážení zákazníci,

využijte právě probíhající AKCE.

Při objednání 4L balení olejů od značky PETRONAS získáte slevový kupón ve výši 200 Kč na odběr pohonných hmot v čerpací síti OMV ZDARMA.

Akce platí do 30. 3. 2020


Motorový olej MOGUL RACING 5W-40 v balení 4L

Syntetický motorový olej MOGUL RACING 5W-40 vás překvapí svojí mimořádnou výkonností. I v případě velmi silných mrazů umožňuje vynikající startovatelnost, což znamená, že jeho použití je celoroční. Zároveň je zárukou snížené spotřeby paliva. 

Další