MOBIL GLYGOYLE 460 balení - 20L - Balení: 208L

-21%

Výrobce: MOBIL Kód produktu: 1340410 Doprava a platba

Běžná cena 49 900 Kč. Ušetříte 21% (10 479 Kč) 39 421 Kč s DPH

Varianta neexistuje

Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje řady Mobil Glygoyle mísitelné s minerálními oleji ani s většinou olejů na PAO základu. Není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými minerálními nebo PAO oleji. Více

Balení Dostupnost Cena s DPH Množství (Ks)
MOBIL GLYGOYLE 460 balení -  20L - Balení: 208L 20L Na dotaz
Sledovat dostupnost
280 Kč
MOBIL GLYGOYLE 460 balení -  20L - Balení: 208L 208L Na dotaz
Sledovat dostupnost
39 421 Kč

Použití:
Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje řady Mobil Glygoyle mísitelné s minerálními oleji ani s většinou olejů na PAO základu. Není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými minerálními nebo PAO oleji. Totéž platí pro minerální nebo PAO oleje, které nesmějí být používány pro doplňování v systémech provozovaných s výrobky Mobil Glygoyle. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Díky jejich vysoké hustotě voda neklesá ke dnu nádrže.
Mobil Glygoyle 460 je specielně navržen pro mazání šnekových převodek, především používaných v vysoce zatížených aplikacích a i v aplikacích používaných v potravinářství. Řada slouží také jako vynikající mazivo u všech typů průmyslových převodů ložisek, které pracují za náročných podmínek. Díky svému unikátnímu složení, tyto oleje nezanechávají úsady oxidační a teplotní oxidace. Díky faktu, že nejsou mísitelné s uhlovodíky, jsou oleje nižší viskozitní třídy vhodné pro aplikace kompresorů pracujícími s uhlovodíkovými plyny.
Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání vysoce namáhaných šnekových převodů a jiných průmyslových ozubených převodů v celé řadě aplikací, ale používá se i k mazání kluzných a valivých ložisek nebo v mnoha typech kompresorů.

Ke konkrétním aplikacím patří:
Životní náplně převodovek.
Všechny aplikace šnekových převodů jako jsou převody používané v dopravnících, eskalátorech, manipulačních zařízeních materiálů, pohonech lisů, balicích strojích, lyžařských vlecích, míchadlech a mísidlech.
Jiné převodové a ložiskové aplikace v kovoobráběcím, potravinářském a textilním průmyslu a v cementárnách.
Plastové kalandry
Reciproční, rotační, šroubové a centrifugové typy kompresorů.

Parametry

Balení 20L, 208L