OLEJE, MAZIVA, PALIVA

Firma HI-OIL s. r. o., je významným dodavatelem olejů a maziv na jižní a střední Moravě od roku 1993, zejména jsme významným partnerem rafinérií PARAMO a.s., jejímž jsme od počátku autorizovaným zástupcem.

Postupně se sortiment dodávaný naší firmou rozrostl mimo obchodní značek PARAMOMOGUL i o oleje maziva dalších renomovaných značek a to: PETRONASMOBILARALSHELLTOTALFUCHS, AREXONS a další. Dále jsme rozšířili oblast působení i do oblasti paliv a topných olejů.

O kvalitě našich služeb a kvality dodávaných produktů svědčí především reference našich odběratelů. Spolehlivost je základním mottem, kterým se naše firemní strategie řídí. Každému odběrateli, jsme schopni vytvořit individuální podmínky.

Prodej olejů, maziv, paliv a autokosmetiky

Větším odběratelům, nabízíme službu kontinuálního zásobování s tím, že dokážeme garantovat trvalou stálost potřebných zásob na našem skladě, ale i průběžné zásobování v nejkratších termínech.

Rychlost a spolehlivost našich dodávek je stabilně na nejvyšší úrovni a v případě nutnosti jsme schopni dodat zboží i ve dni objednání a to jakékoliv balení od 1 litru až po neomezené množství, které zajišťujeme vlastní i externí autodopravou.
Součástí našeho prodejního skladu je i prodejna s bezproblémovým parkováním, ve které prodáváme veškeré druhy olejů a maziv, za velkoobchodní ceny. 

Samozřejmě si neúčtujeme k ceně zboží žádné další poplatky. U nás jsou pro stálé odběratele všechny služby spojené s dodávkou zboží zdarma - skladování, doprava, přečerpání, tribotechnické služby našich odborníků, rozbory olejů a maziv, optimalizace sortimentu a doporučení nejvýhodnějších maziv.

Rozlévané oleje

Nejlepší ceny nalévaných olejů dosáhnete při osobním odběru přímo na pobočce firmy v Brně!

Vhodný obal můžete zakoupit i u nás.

Upozornění: Z hlediska platné legislativy ČR nelze oleje nalévat do potravinářských obalů (např. PET lahve)!

Varianty balení olejů, které je uváděno u jednotlivých produktů chápejte takto:

1000L = kontejner o obsahu 1000 litrů. Kontejner je zálohovaný á 6000Kč/kus. Záloha je vratná v plné výši pokud bude obal nepoškozen. 

180kg (cca 203L) = nevratný sud. Obsah sudu je 180 kg - což je fakturační údaj. V závorce je přepočteno orientační množství v litrech - které je závislé na teplotě a na měrné hustotě oleje(proto cca). Obal je zaúčtován v ceně zboží. 

50kg (cca 56L) = nevratný soudek. Obsah soudku je 50 kg - což je fakturační údaj. V závorce je přepočteno orientační množství v litrech - které je závislé na teplotě a na měrné hustotě oleje(proto cca). Obal je zaúčtován v ceně zboží.

10L, 5L, 4L, 1L = kanystr , obal je zaúčtován v ceně zboží 

volně 10-49L = cena zboží při odebrání uvedeného množství - plněno do vlastních přinesených nádob z našeho skladu. V případě že zvolíte odeslání dopravcem, je nutné ještě objednat odpovídající obal (kanystr) 

volně 50-999L = cena zboží při odebrání uvedeného množství - plněno do vlastních přinesených nádob z našeho skladu. V případě že zvolíte odeslání dopravcem, je nutné ještě objednat odpovídající obal (kanystr)

Adresa prodejny:

HI-OIL, s.r.o
Plotní 6
602 00 Brno

Kontakty:

Tel.: +420 972 624 153-5 (provolba ČD)
FAX: +420 972 624 153-5
Mobil: +420 724 084 425
Email: hi-oil@hi-oil.cz

Prodejní doba:

Pondělí - Pátek 7:00 - 15:00

Kudy se k nám dostanete: