OLEJE, MAZIVA, PALIVA

Firma HI-OIL s. r. o., je významným dodavatelem olejů a maziv na jižní a střední Moravě od roku 1993, zejména jsme významným partnerem rafinérií PARAMO a.s., jejímž jsme od počátku autorizovaným zástupcem. Jsme členem skupiny EAA OIL, která je výhradním distributorem značky PETRONAS.

Postupně se sortiment dodávaný naší firmou rozrostl mimo obchodní značek PETRONAS, MOGUL, i o oleje maziva dalších renomovaných značek a to: PARAMO, MOBIL, SHELL, průmyslové spreje AREXONS, autokosmetika AREXONS a další. Dále jsme rozšířili oblast působení i do oblasti paliv a topných olejů.

O kvalitě našich služeb a kvality dodávaných produktů svědčí především reference našich odběratelů. Spolehlivost je základním mottem, kterým se naše firemní strategie řídí. Každému odběrateli, jsme schopni vytvořit individuální podmínky.

Prodej olejů, maziv, paliv a autokosmetiky

Větším odběratelům, nabízíme službu kontinuálního zásobování s tím, že dokážeme garantovat trvalou stálost potřebných zásob na našem skladě, ale i průběžné zásobování v nejkratších termínech.

Rychlost a spolehlivost našich dodávek je stabilně na nejvyšší úrovni a v případě nutnosti jsme schopni dodat zboží i ve dni objednání a to jakékoliv balení od 1 litru až po neomezené množství, které zajišťujeme vlastní i externí autodopravou.
Součástí našeho prodejního skladu je i prodejna s bezproblémovým parkováním, ve které prodáváme veškeré druhy olejů a maziv, za velkoobchodní ceny. 

Samozřejmě si neúčtujeme k ceně zboží žádné další poplatky. U nás jsou pro stálé odběratele všechny služby spojené s dodávkou zboží zdarma - skladování, doprava, přečerpání, tribotechnické služby našich odborníků, rozbory olejů a maziv, optimalizace sortimentu a doporučení nejvýhodnějších maziv.

Rozlévané oleje

Nejlepší ceny nalévaných olejů dosáhnete při osobním odběru přímo na pobočce firmy v Brně!

Vhodný obal můžete zakoupit i u nás.

Upozornění: Z hlediska platné legislativy ČR nelze oleje nalévat do potravinářských obalů (např. PET lahve)!

Varianty balení olejů, které je uváděno u jednotlivých produktů chápejte takto:

1000L = kontejner o obsahu 1000 litrů. Kontejner je zálohovaný á 6000Kč/kus. Záloha je vratná v plné výši pokud bude obal nepoškozen. 

180kg (cca 203L) = nevratný sud. Obsah sudu je 180 kg - což je fakturační údaj. V závorce je přepočteno orientační množství v litrech - které je závislé na teplotě a na měrné hustotě oleje(proto cca). Obal je zaúčtován v ceně zboží. 

50kg (cca 56L) = nevratný soudek. Obsah soudku je 50 kg - což je fakturační údaj. V závorce je přepočteno orientační množství v litrech - které je závislé na teplotě a na měrné hustotě oleje(proto cca). Obal je zaúčtován v ceně zboží.

10L, 5L, 4L, 1L = kanystr , obal je zaúčtován v ceně zboží 

volně 10-49L = cena zboží při odebrání uvedeného množství - plněno do vlastních přinesených nádob z našeho skladu. V případě že zvolíte odeslání dopravcem, je nutné ještě objednat odpovídající obal (kanystr) 

volně 50-999L = cena zboží při odebrání uvedeného množství - plněno do vlastních přinesených nádob z našeho skladu. V případě že zvolíte odeslání dopravcem, je nutné ještě objednat odpovídající obal (kanystr)

Adresa prodejny:

HI-OIL, s.r.o
Heršpická 1029/11e
639 00 Brno

Kontakty:

Mobil: +420 724 084 425
Email: hi-oil@hi-oil.cz

Prodejní doba:

Pondělí - Pátek c

Kudy se k nám dostanete: